Eklerin Rönesansı

2011

Hikâyemiz sipariş üzerine kendi mutfağımızdan çıkan ekler lezzetini küçük bir dükkâna taşımamızla başladı.

2015

Bursa, Nilüfer ilçesinin, Fethiye semtinde bir ara sokaktaki küçük dükkânda başlayan markalaşma adımımızı, Ata Bulvarı şubemizle taçlandırdık.

2019

Yoğun bir ilgiyle kısa sürede büyüyerek, Bursa, Nilüfer ilçesi FSM Bulvarı'nda ikinci şubemizi açtık.

2020

Bursa, Nilüfer ilçesi, Balat semtindeki üçüncü şubemizi açtık. Üretim kapasitemizi iki kat arttırdık.

2021

Günlük taze üretim merkezimizi, Bursa, Yıldırım ilçesindeki daha büyük bir binaya taşıdık ve "Ekler Fabrikası" konseptini oluşturduk.

2022

Yoğun talepler üzerine, lezzetimizi hiç bozmadan seri üretim yapabileceğimiz "franchising" altyapımızı hazırladık. Global franchise marka olma hedefinde "Eklerci Ümit" ismi uygun olmadığından yeni markamızı "Royal Ekler" olarak belirledik.

Eklerin Rönesansı

Türkiye'nin İlk
Ekler Fabrikası

Ürünlerimizin çok sevilmesi ve tüm şubelerimizde artan satış adetleri sayesinde yaptığımız üretim yatırımı, kapasiteyi artırmanın çok ötesinde bir vizyonun sonucuydu.

Yenilik Markasından Yeni Bir İlk

11 yıllık bilgi birikimimizi, yeni bir markayla franchise sistemine taşımaya karar verdiğimiz ilk gün, yine Türkiye'de daha önce denenmemiş ve lezzet olarak kendimizi de üst seviyeye taşıyacak bir hedef koymalıydık. İsminden tasarıma, ürün kalitesinden konseptine, marka ruhundan lezzetine kadar ince ince hesaplanmış, seri üretim planı yapılmış Royal Ekler böyle doğdu.